Firmamız Tarafından Üretilen Mobil Atık Getirme Merkezleri Kızılcahamam'da kullanılmaya başlandı.

25 Aralık 2018

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ’NDEN GERİ DÖNÜŞÜME TAM DESTEK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yürütülen "Sıfır Atık Projesi" kapsamında, Kızılcahamam Belediyesine hibe edilen üç geri dönüşüm toplama kutusu,...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yürütülen "Sıfır Atık Projesi" kapsamında, Kızılcahamam Belediyesine hibe edilen üç geri dönüşüm toplama kutusu, ilçenin çeşitli yerlerine konuldu.

Ekonomiye yıllık 12 milyar TL kazanç sağlanması hedeflenen "Sıfır Atık Projesi" kapsamında, Kızılcahamam Belediyesine hibe edilen üç geri dönüşüm toplama kutusu, Kızılcahamam Belediyesi önüne, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'na ve Büyük Kaplıca'ya konuldu.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, "'Türkiye'nin Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam" sloganı ile çıktığımız bu yolda, ilçemizde bulunan yeşilin ve doğanın güzelliğini korumak, gelecek nesillere daha güzel bir Kızılcahamam bırakmak için çabalıyor ve çalışıyoruz" dedi.

Güney, kağıt, karton, plastik, cam, metal, bitkisel atık, elektronik atık, pil atıklarının geri dönüşüm kutularına bırakılması gerektiğini de belirtti.